15 Ağustos 2014

Vodafone Şişkin Fatura Üstüne Hat Kesme.

Vodafone Bende vodafone red paket var. şikayetim en son gelen fatura tam olarak 658 TL geldi.
Faturamın incelenmesini istedim uzun bir zaman sonra faturamın 530 TL fazla yazıldığını ve yatırmam gerekenin 130 TL olduğu söylendi. Ama 658 i yatırın diğer aylardan düşelim dediler. Neden ödeyeyim ki fazla o zaman 130 TL yi İBAN Banka hesaplarına yatırmamı istediler. Yatırdım ve onlara dekontu faksladım. Ama hattım kısıtlandı. şu anda 2 gün oldu hala açılmadı 10 defa aramışımdır.çok kısa bekleyin diyorlar. Vodafone budur işte faturani kafasına göre artırır hemde 530 TL gibi bir fazlalık. ödeme yaparsın yaptıkları hatayı ise hattını kapatıp seni memnun ederler.

Veli 118 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Veli29 Ağustos 2014

  Hala hattım kapalıdır...

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 29.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. "

 • Veli19 Ağustos 2014

  Hala hattım açılmamış

 • Veli16 Ağustos 2014

  Peki bu arada kapalı olan hattım ne olacak şu an kapalı iken bile ben faturasını ödeyeceğim ama

 • Vodafone Temsilcisi15 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön