07 Mayıs 2014

Vodafone Şişirilmiş Fatura Gönderdi!

Operatör değişikliği yaptım. Son fatura 90 tl fazla geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda +1 tl kampanyasından faydalandınız taahhüdü bozduğunuz için ekstra ücret yansıtıldı diyor. Ben öyle bir taahhütte bulunmadım. Şikayetimi oluşturdum, cevap olumsuz olacak. Olumlu bile olsa 10 tl'ye yakın müşteri hizmetlerini aradığım için ücret yansıtılacak. Şimdi Vodafone'dan müşteri hizmetlerini arayın diye cevap gelecek. Ne işe yaradı şikayetimiz vermeye çalıştığınız memnuniyetiniz!

Hasan 141 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı11 Mayıs 2014

    yaptığım itirax neticesinde faturamda 80 tl indirim yapıldı sağolsunlar :P

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön