04 Haziran 2014

Vodafone Şirket Hatlarımızı Taşıyamadı!

Hatlarımızı firma olarak şirket hattına taşımaya karar verdik. Vodafone Gözde İletişim'le irtibata geçtik. Firmamıza arkadaşı gönderdiler bizden istenilen evrakları verdik. 1 hatta kendileri açtılar (0549302****). seçme sebebimiz verilen sözlerdi. Bu hatları 15 gün içinde kullanmak istediğimizi sürekli arama yaptığımızı belirtik. Tamam problem yok denildi.

Aradan 60 gün geçtiğinde hatlarımız hala şirket hattına geçmemişti. Vodafone müşteri hizmetlerine 3 kayıt bıraktım. Gözde Telekom'la muhatap olmayın biz döneceğiz dediler ve aradan 2 ay daha geçti kimse dönmedi. Sanırım Vodafone'un müşteriye ihtiyacı yok. Ayrıca firmamızın zararını kim karşılayacak? Hakkımızı yasal olarak arayacağız.

Satiye 154 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi19 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Satiye09 Haziran 2014

  her zamanki gibi ne arayan var. ne de çözüm

 • Satiye04 Haziran 2014

  4 aydan sonra bir kişiden bilgi alabilirsek sevinirim. ayrıca işlemler başladıkdan 2 ay sonra evraklarım getirilip iş yerine atıldı ! evraklarım kurumsal kanalınız gözde telekom da dahi yoktu. ne işleme alınmış nede evraklar elinde ! ve bana söylenen siz vodafone değil başka bir operatorden gelseniz işleminiz yapılırdı. sucum vodafonlı olmak ve sizi tercih etmemmiydi ? Belediye Sistem teknolojileri olarak madur bırakıldığıma yapılamıyacak sözler verilerek boşa bekletildiğime inanıyorum. Müşteri hizmetleri ile yaptığım tüm görüşmelerimi incelemenizi istiyorum !

 • Vodafone Temsilcisi04 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön