11 Şubat 2014

Vodafone Şirket Hatlarımın Kampanyaya Geçişini Yapmıyor.

Şirketime ait 5 hat Vodafone. Sistemlerimizde hata var diyorlar ve benim hatları katlayan kampanya tarifesine geçirmiyorlar. Hatların 1105 tl öbürüne 82 tl fatura kesip gönderiyorlar. Hala geçiş yapmadılar. Bizi oyalayıp yüksek fatura gönderiyorlar.
Aktar Tarımsal Paz.Ltd.Şti.

Serkan 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serkan 13 Şubat 2014

    ŞİKAYETİM LE İLGİLİ HALA YARDIMÇI OLMADINIZ HALA VODAFONE AİT ÖDENMEMİŞ FATURANIZ VAR DİYORLAR ÖDENMEMİŞ FATURA YOK BULAMIYORLAR SİSTEM İZİN VERMİYOR DİYORLAR AMA İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRMİYORLAR 15 GÜNDÜR İŞLER UZUYOR GİDİYOR HALA Bİ SONUÇ YOKK

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön