05 Eylül 2013

Vodafone Sınırsız Paketime Rağmen Ek İnternet Ücreti Yansıtmış!

Hattımı Vodafone'dan taşıdım ve ödemediğim faturalarım var. Bunları internet üzerinden kredi kartı ile ödemek istiyorum ama yapamıyorum. Her aradığımda yok şunu yapmak istiyorsanız 1'e basın , 2 ye basın gibi bilgisayar kaydı dinlemekten sıkıldım. İşlerine geldiklerinde gayette benim tüm hatlarıma ulaşabiliyorlar ve hattımın sınırsız internet paketine sahip olmasına rağmen ek internet ücreti gelmiş olmasına anlam veremedim. Bu sorularımın cevaplarını almak için müşteri temsilci ile görüşmem gerek ama maalesef imkansız.

Sevda 105 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 05.09.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Hattınızın iptal olması sebebi ile myvodafone üzerinden fatura ödemesi yapamayacağınız bilgisini paylaşmak isteriz. 21.08.2013 son ödeme tarihli faturanız incelenmiş olup, ek olarak yansıyan bir internet ücreti görünmemektedir .CEPNET 250 paket ücreti yansımış olduğunu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön