13 Mart 2014

Vodafone Sınırsız İnternet Paketinin Hızı Düştü!

10 Mart'ta Vodafone bayisine gittim. Tarifeleri sordum ve faturalı bir hat aldım. Bana 500 dk 5000 sms ve sınırsız internet adı altında 12 ay taahhütle bir paket satıldı. Dakika, sms'ten bir şikayetim yok. Yalnız sınırsız internet bana satılırken özellikle sordum. Hız düşümü var mı? Yok dendi. Hemen alalım faturalı hat ve taahhüdü verelim dedik. Ancak 1gb sonrasında hızı düştü gittim. Bayideki arkadaş şunu dedi: Ben size bunu satarken hız düşümünün olduğunu bilmiyordum bizi bu konuda genel merkez bilgilendirmedi dedi. Suçu genel merkeze attı. Müşteri hizmetlerini 3 kez aradım. Bayideki şahıs ben satış yaparken gerekli bilgilendirmeyi müşteriye yapmıştım suç müşteride demiş.
İlgililere...

Tunahan 159 Okunma

Cevaplar

  • Tunahan 08 Ocak 2015

    10 Mart'ta Vodafone bayisine gittim. Tarifeleri sordum ve faturalı bir hat aldım. Bana 500 dk 5000 SMS ve sınırsız internet adı altında 12 ay taahhütle bir paket satıldı. Dakika, SMS'ten bir şikayetim yok. Yalnız sınırsız internet bana satılırken özellikle sordum. Hız düşümü var mı? Yok dendi. Hemen alalım faturalı hat ve taahhüdü verelim dedik. Ancak 1gb sonrasında hızı düştü gittim. Bayideki arkadaş şunu dedi: Ben size bunu satarken hız düşümünün olduğunu bilmiyordum bizi bu konuda genel merkez bilgilendirmedi dedi. Suçu genel merkeze attı. Müşteri hizmetlerini 3 kez aradım. Bayideki şahıs ben satış yaparken gerekli bilgilendirmeyi müşteriye yapmıştım suç müşteride demiş. Ben hattımı kapattırdım. Lakin verdiğim ceza ne olacak. İlgililere duyurulur.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 11.03.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön