07 Mayıs 2013

Vodafone Sınırsız İnternet Adil Kullanım Kotası Sorunu!

Vodafone sınırsız mini cep internet kullanıyorum az önce internetim yavaş olduğundan dolayı müşteri hizmetlerini aradım ve adil kullanım kotamın dolduğunu söylediler. hesap kesim tarihim her ayın 21'i yani daha 16 gün var ve benim telefonum videoları oynatabilen bir telefon değil indirmede yapmıyorum bu adil kullanım kotası bu kadar kısa sürede nasıl dolar?

Mehmet 4.054 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 07 Mayıs 2013

  yada benim tarifem sizin tarafınızca benden habersiz değiştirildi gerçekten blöf değil size dava açacağım

 • Mehmet 07 Mayıs 2013

  ben sınırsız cep mini kullanıyorum ve daha önceki müşteri hizmetleri görüşmelerimizde adil kullanım kotamın 1gb'a kadar olduğu defalarca söylendi siz benim adil kullanım kotamın 100 mb olduğunu nasıl söylersiniz bana gelen her uyarı mesajında'da sınırsız internetim olduğu bildirildi siz bana adil kullanım kotamın 100 mb olduğunu nasıl söylersiniz dava açacağım vodafone'a

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili Aylık Cepnet mobil internet paketinde adil kullanım hakkının 100 MB’ olduğu bilgisini aktarmak isteriz.Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps’a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps’a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.Aylık Cepnet paketi kullanıyorsanız ve 100 MB adil kullanım hakkınızı doldurduysanız, hızınızı arttırmak için Günlük Cepnet paketi satın alabilirsiniz. Bu durumda Günlük Cepnet paketiniz öncelikli olarak kullandırılır. Günlük Cepnet paketinizin sona ermesi ile Aylık Cepnet paketinizin kullanımına devam edebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön