28 Nisan 2014

Vodafone Singapur'u Arayamıyorum!

Bu ayın 1'inde büyük ısrarlar sonucu 1 haftada çözülen sorunu yine yaşıyorum! Singapur'u arayamıyorum ve Vodafone bu konuda inceleme yapılıp size dönülecek cümlesinden başka cümle kurmuyor! Ne kadar tanıdığım insan varsa, hepsinin numarasını başka operatöre taşıtacağım. Bu kadar olmaz artık. Dünya küçük seçeneği tanımlıyorlar güya, ben her ay 100- 200 lira fatura ödüyorum ama hizmet alamıyorum. Verdiğiniz kötü hizmet sizin olsun!

Can 286 Okunma

Cevaplar

  • Can07 Mayıs 2014

    Singapurdan aradığım numara +68 ile başlayan numaradır. İncelenmesini rica ediyorum çünkü her ay bu sorunu yaşıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön