14 Ekim 2014

Vodafone Sinema Kampanyasından Yararlanamıyoruz.

Vodafone red tarife kullanıcısıyım. Red tarifesini de sırf sinema biletinde 1 alana 1 bedava kampanyası olduğu için taahhüt imzaladım. Kampanyanın geçerli olduğu hangi sinemaya gitsek sistemde sorun olduğunu söylüyorlar. Vodafone ile Fida film arasındaki maddi sorunlardan dolayı Vodafone anlaşma yaptığı sinemalara ödeme yapmıyormuş. O yüzden sinema gişelerindekiler bize free olan bilet hakkımızı vermiyorlar. En son bugün gittiğimiz Feriye sinemasında kampanyanın 20 eylülde bittiğini söylediler. Bu konu hakkında mağduruz. Koskoca Vodafone hakkımız olan bir bileti veremiyor.

Cem 218 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-10-20 10:56:56 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön