05 Ocak 2015

Vodafone Sinema Kampanyasından Yararlanamadım!

2 ay önce Vodafone Red abonelerine sinema kampanyası hakkımı kullanamadığıma dair şikayette bulunmuştum. İzmit'te Arastapark içerisinde bulunan sinemada kampanya şifremi kullandırmıyorlar. Yaklaşık olarak 5 kere gittim ve 5'inde de ukalaca yanıt aldım. Bu şikayetim ile Vodafone ilgilendiğini ve ilgilileri uyardıklarını tekrar gittiğimde sorun yaşamayacağımı telefon açarak bana bildirdiler.

Ben de tekrar gittim görevli bana kampanyadan yararlanamayacağımı söyledi. En yakın Vodafone şubesine gittim, durumu anlattım, bu sinemada şifreyi kullandırmıyorlar evet çok şikayet oluyor dedi ama böyle işte dedi normal karşıladı. Neden Vodafone gibi kurumsal firma daha kaliteli yerler ile çalışmıyor?

Rabia 1.218 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön