23 Haziran 2014

Vodafone Sincan Merkezdeki Evimde Telefon Çekmiyor.

Sincan Merkez Atatürk Mah. Vatan Cad. İnci sokaktaki evimizde Vodafone hattımla konuşma yapamıyorum, internette de aynı şekilde. Sadece cam kenarında kısmen çekiyor. Misafirlerimizin de aynı. Bunu Vodafone şubelerine bildirdik bir şey yapılmadı. Müşteri hizmetlerine telefonla bilgi verdik ''sistemde bir problem göremiyorum, bir şey yapamayız'' dediler. Sadece benim değil diğer komşularımın da aynı konudan muzdarip olduğunu belirtmek istiyorum. Lütfen yetkililer bize iletişim çağında internet ve telefonun rahatça çekeceğini müjdelesin.

Arzu 199 Okunma

Cevaplar

  • Arzu'nun Teşekkür Mesajı08 Eylül 2014

    sitenizin şikayetimiz konusundaki ilgi ve alakasından sonra vodafone hemen dönüş yaptı ve baz istasyonu kurulması gerektiğini, bir ay kadar zaman alabileceğini söyledi. üzerinden hayli zaman geçmesine rağmen problem çözülmüş değil. sadece sizlere teşekkür eder, güzel gelişmeler olduğunda bilgi vermekten mutluluk duyarım. iyi günler.

  • Vodafone Temsilcisi27 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 27.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön