31 Ağustos 2013

Vodafone Sim Kilit Kodunu Vermiyor!

0505619**** nolu faturasız hattım üzerine Vodafone'dan aldığım distribütörü Brightstar olan Blackberry 8520 Curve Gemini model cihazımın sim kilidi mevcut.Sim kilidini açmak için müşteri hizmetlerine başvurduğumda herhangi bir müdahale yapamadıkları ve sim kilit kodunu veremediklerini söyleyip cep merkezlerine yönlendiriyorlar.

Cep merkezleri de sim kilit kodu verme yetkilerinin ve/veya imkanlarının olmaması sebebiyle olumsuz yanıt vererek teknik servis aracılığıyla kırılabileceğini,bunun da benim için masraf gerektiren bir işlem olduğunu söylüyorlar.Sim kilit kodumu en kısa sürede alabilmem için ilginizi rica ederim.

İsmail 313 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Cihazınızın unlock kodunu müşteri hizmetlerimizi arayarak öğrenebileceğinizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön