12 Eylül 2013

Vodafone Sim Kartı Arızasında Mağdur Etti!

Sim kartımdaki problemden dolayı yenisini çıkartmak için Vodafone Koç Grup Bahçelievler şubesine gittim. Kimlik için yanımda bulunan askeri kimlik kartını verdim ancak çalışan personelin askeri kimlik kartımı kimlik olarak kabul etmediğini söyledi.

Problem polisimizin bile kabul ettiği TC numarasının bulunduğu TSK'nın vermiş olduğu askeri kimliği nasıl kabul etmez ve haklıymış gibi müşteriyi fırçalarcasına konuşabilir. Ayrıca yaptığının doğru olduğunu eğer ben bu kimliği kabul edersem 60 TL para cezası alırım diyebilir. Çalışanın ismi A. (kişi kendisini sadece bu şekilde tanıttı)

Yusuf 70 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf27 Eylül 2013

    Sorun yasanmadığını söylüyorsunuz yuh diyorum ya ben askeri kimlik kartımla simkartımı değiştiremedim bir gun hatsız kaldım bir sonraki gun kimlik kartım ile yeni bir hat çıkardım. sizden bana askeri kimlik kartı ile sim kartımı değiştirmeyen personelinizi şikayet ediyorum. sizin yanıtınıza bir bakın

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.09.2013 tarihinde simkart değişikliği yapmış olduğunuz tespit edilmiş olup, sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön