Vodafone Sim Kart Hafızam Silindi!

Yunus O. |

Vodafone hattım aniden telefonumda kullanılmaz hale geldi. Başka telefonlarda da aynı hattımı denedim ve hepsinde de aynı sonucu aldım "Lütfen Sim Kartınızı Takın" mesajını. Buna mukabil bulunduğum ildeki (Konya) Vodafone Shop' lardan Kıvılcım'a gittim. Durumu söyledim. "Hattım için bana yedek sim kart verdiler. Sim kartı taktığımda hiçbir telefon numaramın olmadığını, tamamının silindiğini gördüm.

Yetkiliye bu durumu sorduğumda maalesef yapacak bir şey yok, sim kartınızda çizikler oluşmuş. O nedenle de sim karttaki rehberinizi geri yükleyemeyiz dediler. Buna üzüldüm hem de çok kızdım. Böyle bir kurumsal firmaya bu durumu yakıştıramadım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Sim Kart Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  12:13

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  ve 05.03.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.