09 Eylül 2013

Vodafone Sim Kart Değişimi İçin 12 TL Ücret Aldı!

Yıllardır Vodafone kullanıcısıyım ve sim kartım benden kaynaklanmayan nedenden dolayı bozuldu ve değiştirmek zorunda kaldım, ve değiştirmeye gittiğimde 12,00 TL ücret aldılar, mağduriyetimin giderilmesini rica ederim ve bundan sonra bu tarz şikayetler almamanız için bu problemin giderilmesini rica ederim.

Hakan 72 Okunma

Cevaplar

  • Hakan09 Eylül 2013

    Verilen cevap tatmin edici bir cevap değildir. Zaten sizden almış olduğum telefon görüşmeleri vs. hizmetin bedelini ödemekteyim, sizin hattınızı kullanabilmek için aldığım sim karttan ücret alınması hiç de mantıklı bir uygulama değildir. Müşteri şikayetlerinizin artmaması ve müşteri memnuyetinin artırılması için konuya gerekn hassasiyetin gösterikmesini ve bir anca çözüme kavuşturulmasını rica ederim.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Simkart talebinizin 12 TL karşılığında Vodafone cep merkezlerimizden karşılanabildiğini ,uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön