20 Ocak 2014

Vodafone Sim Kart Açılmıyor!

Vodafone'dan taahhütlü ipad air + internet hattı aldım. Cihazla simkart 02 Ocak 2014 de geldi fakat sim kart nano sim kart gelmedi dolayısı ile geri gönderdim, yine yanlış geldi ve 3. sefer doğru sim kart geldi ve tam 11 gündür her gün 542'yi ve yetkili bayiilerini arayıp her seferinde ayrıntısı ile sorunumu anlattığım halde sim kartım açılmadı.

Hergün biz sizi arayacağız, K. Bey sizi arayacak, gün bitmeden açılmış olacaktır diyerek kapatıyorum ama tam 11 gündür her gün hüsranla bitiyor. Bu mesajı yazmadan önce yine konuştum yine aynı şekilde biz sizi arayacağız deyip kapattık ama sim kart açılmadı. Bu nasıl bir dalga geçmektir anlamakta zorluk çekiyorum.

Fahri 398 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön