13 Eylül 2013

Vodafone Şikayetlerime Cevap Vermiyorlar!

Abonesi olduğum Vodafone operatörü ile ilgili şikayetime Mart ayından bu yana cevap verilmemiş, sürekli olarak incelenmektedir cevabı verilerek tüketici oyalanmış ve yüksek fatura bedellerinin nedeni söylenmediği için maddi olarak zarara sokulmuştur. Artık inceleniyor lafını duymaktan ve gerekli muhataplara ulaşamamaktan oldukça sıkıldığımı ve hukuki süreci başlatacağımı belirtmek isterim . Gereği bilgilerinize iletilir.
Dr. Dt . Ut** AK**

Utku 17 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 20.09.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Utku18 Eylül 2013

    Artık o kadar acayip olmaya başladı ki bu muhabbet , aynı mesajı tekrar tekrar göndermekten bile rahatsızlık duyulmaz olundu. Ama burda önemli bir nuans var ki ben bu mesajları cevap olarak kabul edemiyorum. Yani artık ciddi bir girişim geleceğini de düşünmüyorum. Bir müşteri olarak haklarımı sonuna kadar arayacağımı belirtmek isterim. Kurumunuza yönlendirdiğim kişiler için ise oldukça üzgünüm. Herkese bu yaşanan negatifliği de anlatacağım. Gereği bilgilerinize bildirilir

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön