21 Kasım 2013

Vodafone Şikayetlere Karşı İlgisiz!

14. 11. 2013 tarihinde telefonuma 12 TL yükledim yükler yüklemez 4 ay önce satın aldığım ve satın aldıktan sonrada tekrar etmemesi için iptal ettirdiğim 250 Net paketi tekrar yinelendi. Bu kadar zamandan sonra iptal ettirdiğim bir paket nasıl olur da şimdi aktif oluyor?

Benim isteğim dışında nasıl böyle bir işlem yapılabiliyor büyük bir hata Vodafone için. Bu paketin iptalini ve kontörümün iadesini talep ediyorum. Aksi taktirde Vodafone ile müşteri ilişkimi sonlandıracağım. Bu şikayetime standart cevaplardan biri verildi. Geri dönüş yapılacağı yazsa da dönüş yapılmadı.

Burak 269 Okunma

Cevaplar

  • Burak27 Kasım 2013

    Vodafone sorunumu çözdü ama güvenimi kaybetti.

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,535438****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 23.11.2013 tarihinde Müşteri Hizmetlerimiz kanalı ile bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön