Vodafone Şikayetime Geri Dönüş Olmuyor.

İsmail K. |

546690*** no'lu hattımla ilgili size yazdığım son mail olup sebebine gelince bir önceki mailimin sonucu neticesinde tekrar Vodafone bayisine gittiğimde sorunum çözülmedi. Sebebi kendilerine onay maili gelmediği için ve bu hatla ilgili kayıt açılmadığı için işlem yapamayacaklarını söylediler . Verdiğiniz destek no'suna dönüş yaptım görüştüğüm yetkili olduğunu söyleyen kişi bu problemin böyle çözülemeyeceğini, benim mahkeme yoluyla halledebileceğimi söyledi. Bende bundan sonra tüketiciler derneği nezdinde işi mahkemeye taşıyarak Vodafone'a dava açarak hakkımı bu yönde arayacağımı. Bundan sonra size mail atmayacağımı kendi hattım 54233***no'lu hattım ve diğer hattımı da başka bir operatöre taşıyacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  16:48

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  31/07/2014 18:08:26 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Ağustos
  11:44

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.