24 Şubat 2014

Vodafone Şikayetime Dönüş Yapmıyor!

Vodafone dönüş yapmıyor.Kısa bir süre önce sıkâyet var üzerinden yapmış olduğum şikayetime istinaden beni arayan vodafone durum ile ilgili araştırıp tarafıma dönüş yapıp yardımcı olacağını bildirmiş ancak aradan haftalar geçmesine rağmen dönüş yapılmadı. Vodafone yi bu ciddiyetsiz çalışma ve yaklaşımından ötürü eshefle kınıyorum.

Merthan 27 Okunma

Cevaplar

  • Merthan05 Mart 2014

    hic bir sey yapilmadi sonuc sifir

  • Vodafone Temsilcisi05 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön