27 Mayıs 2013

Vodafone Şikayetime Çözüm Sunulmuyor!

Ben 2 yıldır baz istasyonu başvurusu yapıyorum. Hep aynı cevapla karşılaşıyorum sürekli ''baz istasyonu talebiniz bir sonraki yatırım planına eklendi''diyorsunuz kapsama alanı yaşadığım yer aşağıda bulunmaktadır.

Problemi yaşadığım Adres: İstanbul Kadıköy Erenköy Ethem Efendi caddesi Bahariyeli sokak(eski adı: 2. Orta sokak)

Tarih: 12. 05. 2013
Konum bilgisi (Bina içi/açık alan vb. ): Bina içi
Problemin yaşanma sıklığı: Her zaman
Bağlantı tipi (2G/3G): İkisi de
Cihaz: HTC hd 2, Nokia modeli
Koordinat bilgisi: 40. 971004, 29. 073043

Aykut 55 Okunma

Cevaplar

 • Aykut 23 Mayıs 2015

  Görmüş olduğunuz gibi 2012 yılından bu yana Türkiye'nin en işlek noktası olan Kadıköy/ Ethemefendi caddesine bir baz istasyonu kuramadılar.

 • Aykut 01 Ocak 2015

  Cevabınızı bekliyorum?

 • Aykut 25 Kasım 2014

  şikayetimin üstünden 1 yıldan uzun süre geçti yeni baz istasyonu planlamasını 2013 yılında yapmamıştınız, ancak 2014 yılına aktardığınızı ve kesin olarak 2014 yılında sorunumun çözüleceğini söylemiştiniz ne oldu :) sene 2015 oldu :) hala vodafone çekmez oldu :)

 • Aykut 03 Temmuz 2013

  Şikayetim ile ilgili bilgilendirilmemiş olduğum gibi aradığımdada müşteri hizmetleri ilgilenmemek için elinden geleni yaptıç

 • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, sizlerden aldığımız her bildirim için en kısa sürede gerekli aksiyon alınmaktadır. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Hattınıza ait kapsama alanı sorununuzun ilgili birimler tarafından bölge planlamacısına bildirilmiş olduğu görülmektedir. Bulunduğunuz bölgede istasyon kiralanması için çalışmaların başlatıldığını iletmek isteriz. Söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön