26 Şubat 2014

Vodafone Şikayet Kaydı Bile Oluşturmuyor!

Vodafone ve Sermus kurumsal kendi hatalarının faturasını bana kestiler. 5 adet hattı benim yerime başkasını üzerine ve yüksek tarifeden açtılar. Sermus kurumsal ve Vodafone faturaları ödeyin düzeltilecek dendi. Hatlar adıma geçti ama 2 ay boyunca yüksek tarifeden fatura da bana kaldı bir de hatalarını düzeltmek yerine hala beni arayıp kapatılan hatlara fatura ödettiriyorlar. 4 ayda 9 adet şikayet kaydı açtılar ama nasıl oluyorsa hiçbiri kayıtlarda yok. Bunlardan en son olanları 302287311 ve 1-4714093430 şimdi bunları da sordum en deseler beğenirsiniz: "böyle bir kayıt yok!"

Engin 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön