12 Ağustos 2013

Vodafone Sesli Yanıt Sistemi!

78 yaşındaki kulağı az duyan annemi 2012 haziran ayında Turkcell'den Vodafone'a geçirdim. Süre dolmasına yakın telefonla aranıp anlayamadığı bir sürü şey söylenmiş, tek anladığı 35 TL 1 yıl uzatalım mı olmuş onaylamış. Gelen fatura bedeli 70. 70 TL.

Şikayet oluşturduğumda aldığım yanıt sesli yanıt sisteminde onay verilmiş olduğu. Bu ülkede dr. raporu olmadan 65 yaş üzeri alım satım vb. işlemleri gerçekleştiremez bile. Sesli yanıt sisteminin hukuksal bir dayanağı olduğunu da sanmıyorum. Bu çift ücretlendirme işlemi giderilmezse şirketimize ait tüm abonelikleri sonlandıracağım.

Ferda 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,53270****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle ücretinin yanstılıcağı bilgisinin verildiği tespit edilmiştir.Aktarılan bilgi ise "Hattınıza şuanda kullandığınız ve yeni tarifenizin bugünden fatura kesim tarihine kadar ki kismi bedeli yansıyacaktır." bilgisi verilmiş ve tarafınızadan alınan onay ile işlem gerçekleştirilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ferda13 Ağustos 2013

    sadece laf üretme üzerine kurulu sistem laf çok icraat yok,mesajı takip edemeyen yaşlı insanlara bile sözde promosyon uygulamayı açıyorlar onlar habersiz mesaja bakan yok baksa kapatan yok gariban yaşlılara ek ödeme itekleniyor :(((

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön