04 Temmuz 2013

Vodafone Sesli Mesajımı Dinlemek İçin 7542 Şifre İstiyor!

Sesli mesajım bulunmakta.7542'iyi aradığımda benden şifre isteniyor.Daha önce şifre aldığımı hatırlamıyorum.Müşteri Hizmetlerini (542) aradım tarafıma bir şifre gönderildi. Fakat o şifreyi girdiğimde hatalı şifre girdiniz deniliyor. Bana özel olan bir şeyi dinlemek için bu kadar uğraşmak zorunda mıyım?

Melek 50.173 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,Telesekreter şifreniz için gerekli işlemler sağlanmış olup,tekrardan 7542 yi arayarak Telesekreter şifresi oluşturabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlere aktarılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön