01 Ağustos 2013

Vodafone Sesli İmza Hizmeti Düzgün Çalışmıyor!

Vodafone'nun sesli imzası düzgün çalışmıyor. Sesli imza oluşturdum, İlk gün düzgün çalıştı fakat 1 hafta kadar zaman geçmeden sesimi tanımadı. "Vodafone'da benim sesim benim şifrem" diyorum, "sesli imzanız doğrulanamadı" diyor.

Müşteri hizmetlerine bildirdim sorunu fakat ayıplarını kabullenmiyor, "efendim sesli imza oluşturmamışsınız" diyor. Çalışmayan sistemi neden kuruyorsunuz anlamıyorum. Müşterilerinizi mağdur edip hatayı karşıya bulacağınıza, verdiğiniz hizmeti kontrol edin önce.

Zeynel 699 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 505606xxxx numaralı iletmiş olduğunuz numara iptal durumdadır. Sorunu yaşamış olduğunuz Vodafone gsm numaranızı tarafımıza iletmeniz durumunda detaylı inceleme sağlayabileceğimizi iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön