05 Haziran 2013

Vodafone Ses Kayıtlarımı İstiyorum!

0541 579 **** numaralı telefon üzerinden müşteri hizmetleri ile konuşmalarımın 15. 05. 2013-05. 06. 2013 tarihleri arasındaki ses kayıtlarının tarafıma verilmesini istiyorum. Vodafone müşterisi olarak bunu istemeye hakkım vardır umarım. Tarafıma önce sözlü daha sonra yazılı olarak bildirim yapılmasını istiyorum. (buna da hazır metin cevap şablonu olarak göndermezsiniz umarım)

Ahmet 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,hizmet kalitesi kapsamında şirket iç prosedürlerine göre gerekli işleyişlerin uygulanacağını belirtmek isteriz. Ses kayıtlarının tarafınıza ietilmesine yönelik bir uygulama olmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Haziran 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön