Vodafone Servisten Sıvı Temas Cevabı!

Behiç E. |

Vodafonedan almış olduğum HTC wildfire s model telefonu kamera ve açma tuşu arızasından servise gönderdim servisten sıvı teması var kullanıcı hatası deyip geri gönderilmiş fakat bu cihaz açma tuşundan daha öncede servise gitti ve tam olup gelmedi üstelik cihazlar en ufak bir sıvı teması olmadı ne suya düştü ve üzerine birşey döküldü ne de yağmurda kullanıldı. Ben bu firmanın sadece ücret alabilmek için bunu yaptığını düşünüyorum. Vodafone aslında ne kadar küçük firma olduğunu görün.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Nisan
  22:18

  Değerli Abonemiz,

  Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir.

  Söz konusu Teleservis tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz.

  Cihazınıza ait IMEI no ile sorgulama yapıldığında, 04.04.2013 tarihinde gönderimin gerçekleştiği görülmüştür. Belirtilen ücret karşılığında mekanik onarım görecektir.

  " Teknik Servis Tamir Bilgileri :
  MUSTERIYE TEKLIF BILGISI ILETILECEKTIR
  CIHAZINIZDA SIVI TEMASI TESPIT EDILMISTIR.
  ONARIM UCRETI KDV DAHIL 260 TL' DIR.
  UCRET KABULU HALINDE ODEME DEKONTU ILE SERVISE TEKRAR GONDERINIZ.
  TAMIRSIZ IADE. "

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 14 Nisan
  19:48

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri