15 Ocak 2015

Vodafone Servise Verdiğim Telefonum Darp Edilmiş Olarak Geri Geldi.

2013 Ağustos ayında Zonguldak’ta bulunan Vodafone bayisinden kontratlı bir şekilde anneme aldığım Samsung s4 cep telefonum donma, bataryasının aşırı derecede ısınması, sebebiyle 03/09/2014 tarihinde Vodafone bayisine teslim ettim. Telefonum bana geri geldiğinde fotoğraflarda görüldüğü gibiydi. Telefonu o haliyle kabul etmedik geri gönderdik servis bizden 500 TL para istedi.

Vodafone Genel Müdürlüğüne kadar ulaştım. Bana verilen cevap, “servisle konuştuk, onlar yapmamış, bayii ile konuştuk onlar yapmamış”. Sonuç bu. 4 aydır telefon faturasını eksiksiz ödetiyorlar ve daha borcu bitmedi ödemeye devam ediyoruz.

Soner 356 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ocak 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Soner 15 Ocak 2015

    değerli servis sağlayıcım, şikayetimi zaten ben sizin en üst mercilerinize ilettim. Daha sonra bana servis ya da bayii sucsuz dedi. Bende şikayetimi bu ve bunun gibi yüzlerce örnekle sürekli yazıcam. İyi günler

  • Vodafone Temsilcisi15 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön