07 Mayıs 2014

Vodafone Servise Giden Cihazla İlgili Bilgi Verilmiyor!

12/12/2013 tarihinde Fatih Fevzipaşa Caddesinde bulunan ERSA telekomünikasyon satın aldığım Iphone5S 32GB telefonumun arızalanması üzerine 24/03/2014 tarihinde garanti kapsamında arızanın giderilmesi amacıyla iş bu telefon ERSA telekomünikasyona tarafımca getirilmiştir. Ancak 06/05/2014 itibariyle henüz garanti kapsamındaki ürünün durumu hakkında herhangi bir bilgi verilmemiştir.

Garanti şartları dahilinde özellikle ürünün tamir süresini belirten 3. maddesinde öngörülen süreler aşılmış olmakla birlikte ürünün satın alındığı ERSA telekomünikasyona ürünün tamirinin durumu hakkında bilgi istenildiğinde herhangi bir bilgi alınamamaktadır. Bu nedenle bu şikayette bulunmak zorunluluğu doğmuştur.

Firdevs 101 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 22.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön