Vodafone Servise Giden Cihazla İlgili Bilgi Verilmiyor!

Firdevs Fulya Ö. |

12/12/2013 tarihinde Fatih Fevzipaşa Caddesinde bulunan ERSA telekomünikasyon satın aldığım Iphone5S 32GB telefonumun arızalanması üzerine 24/03/2014 tarihinde garanti kapsamında arızanın giderilmesi amacıyla iş bu telefon ERSA telekomünikasyona tarafımca getirilmiştir. Ancak 06/05/2014 itibariyle henüz garanti kapsamındaki ürünün durumu hakkında herhangi bir bilgi verilmemiştir.

Garanti şartları dahilinde özellikle ürünün tamir süresini belirten 3. maddesinde öngörülen süreler aşılmış olmakla birlikte ürünün satın alındığı ERSA telekomünikasyona ürünün tamirinin durumu hakkında bilgi istenildiğinde herhangi bir bilgi alınamamaktadır. Bu nedenle bu şikayette bulunmak zorunluluğu doğmuştur.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  16:15

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 22.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 07 Mayıs
  12:25

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."