18 Şubat 2013

Vodafone Servis Hizmeti!

Açılması planlanan yeni baz istasyonuyla birlikte daha kaliteli hizmet alacaksınız ve Aydınlık evler/Ankara bölgesine yönelik revizyon (yenileme) çalışmaları devam etmekte diye diye Bir yıldır bekliyorum.

Baz istasyonu revizyonu bu kadar sürüyorsa Bu nasıl çalışma?Allah için bir süre versinler. Yoksa bu bölge komple başka bir operatöre taşınması mı isteniyor?Koskoca bir firmayım diyorsa "Bir yetkili duysun ve cevaplasın. "

İsmail 45 Okunma

Cevaplar

 • İsmail17 Eylül 2013

  İki yıldır kapsam sorununu çözmemiştir. Hala da çözülmemiştir

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Kapsama Alanı şikayetiniz doğrultusunda yapılan kontrollerde; söz konusu bölgeye yönelik revizyon (yenileme) çalışmaları devam etmekte olup, yatırım planları doğrultusunda gerekli değerlendirmeler yapılmıştır. Bu bağlamda, 0544413xxxx numaralı hattınızla yaşamakta olduğunuz sorunun bilgimiz dahilinde olduğunu, verilen şebeke hizmetinin daha artılabilmesi için, bölgenizin yatırım planlarına alındığı bilgisine ulaşılmıştır. Açılması planlanan yeni baz istasyonuyla birlikte daha kaliteli hizmet alacağınız bilgisini paylaşmak isteriz. Ancak yapılacak işlemler farklı teknik çalışmalar gerektirdiğinden yanıltıcı olmamak açısından çözüme yönelik süre bilgisi aktarılamamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • İsmail19 Şubat 2013

  1,5-2 yılı aşkın bir sürede bir rehabilitasyon olmaz mı düşünmeden edemiyorum.Bu süre içinde vodemimi iptal etmek zorunda kaldım.İnşallah telefon numaramı başka operatöre taşımak durumuna düşmem.

 • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön