20 Eylül 2013

Vodafone Senli Benli SMS Gönderiyor!

Hattımı son 1 hafta içinde Vodafone'dan Avea'ya taşıdıktan sonra Vodafone'dan çok laubali bir mesaj aldım: "Hattının aktiflik statüsü değiştiği için FreeZone üyeliğin sona ermiştir."

Aboneliğim süresinde hiçbir mesajda senli benli konuşmayan Vodafone, ayrılınca böyle hiç hoş olmayan bir mesaj atıyor. Kabul edilemez. Bu mesaj metni değiştirilmeli ve şahsımdan özür dilenmelidir.

Enes 342 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın İlgili, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, Yapılan incelemede gönderilen sms metni freezone gençlik klubu üyelerine gönderilen standart durum bilgi sms' dir. Freezone gençlik klubu sms konsepti standart olup. Bu konudaki hassasiyetiniz göz önünde bulundurularak ilgili birimlere iletilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön