09 Mayıs 2013

Vodafone Senle Ben Dakikalarımı Kullanmıyorum!

Vodafone dan aylık senle ben paketi yaptım. Promosyon dakikaları öncelikli olduğu için önce promosyon dakikaları ve liraları kullandım. Fakat daha sonra "Senle Ben" dakikalarını kullanmak istediğimde sıkıntı yaşadım ve bunu müşteri hizmetlerine ilettim.İlk başta sorun olmadığı söylendi fakat sorun devam edince tekrar aradım.Arkadaşlar işlem önceliği sağladıklarını gün içinde cevap alacağımı söyledikleri halde cevap alamadım.Aradığımda bana kesin net bilgi verilmiyor.Sürekli geçiştiriliyorum.

Fatih 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan kontrollerde, aynı numara ile birden fazla grup paketine sahip olduğunuz tespit edilmiş ve gerekli düzenleme gerçekleşmiştir. Senle ben paket kullanımını sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön