15 Mayıs 2013

Vodafone Self Servis Uygulaması Yanıltıyor!

Yaklaşık olarak 2 senedir Vodafoneluyum 15 aydır da faturalıyım ve 1 ay önce iphone 4s se geçtiğim de Vodafone nun self servis uygulamasını kullanmaya başladım paket bakiyelerini görüntüleyim dedim normal olarak tarifemi ve net avantaj1gb lik interneti görmem gerekiyor bunun haricinde genç avantaj internet diye adlandırdıkları şeyi gördüm 760 mb olarak gördüm en son güncellemeden sonra bu ibare 760mb değilde 9765625. 0 mb olarak gözüküyor ve son kullanma tarihide yazıyor.

31. 05. 2013 00. 00 ra kadar diye benim böyle bir internetim yok ne olduğunu da açıklayamıyorlar kendilerine fax yolladım 05. 10. 2013 tarihinde ulaşmadığını söylediler 5 ay sonra sözleşmem bitiyor başka bir operatöre geçeceğim.

Yasin 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Apple store yeni sürüm yüklendiğini ve sürümü güncelleyerek tekrar denemenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön