10 Mayıs 2013

Vodafone Şehir Merkezinde Çekmiyor Şebeke Yok!

Vodafone hattımla ilgili sürekli şebeke sorunu yaşıyorum bu sorun son üç gündür iyice artmış olup evimde şehir merkezinde yaşıyor olmama rağmen vodafone çekmiyor her gün arıza kaydı bıraktığımda konuyla ilgilendiklerini söylemelerine rağmen mağduriyetim giderilmedi. Dağda bayırda tünelde, köylerde reklam yapacağınıza Tekirdağ merkezinde reklam yapın!

Müşteri temsilcisi konu ile aranılmış telefonunuz kapalıydı deniliyor telefonum kapalı değil çekmiyor. Kendileri de görmüş oldular ulaşılamadığını. tekrar tekrar arıza kaydı bırakmama rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmıyor. Ben aradığımda konuyla ilgilendikleri söyleniyor o kadar. Çözüm yok!

Sibel 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön