28 Ağustos 2013

Vodafone Şehir Merkezinde Çekmiyor!

Kocaeli şehir merkezinde yaşamama rağmen Vodafone tarafından sağlanan hizmet kalitesi kötü. Tam sekiz aydır çalıştığım şirkette şirket ve özel cep telefonum çekmiyor. şirket dışına çıkmama rağmen hâlâ ses net olarak karşıya tarafa gitmiyor. Sokaktan da çıkıp caddeye geçmem gerekiyor.

Artık beni arayan müşteri ve arkadaşlarım çekmeyen telefonumdan iş yerinde olduğumu anlıyorlar. buda Vodafone'un yetersiz hizmet kalitesinin belgesi niteliğinde. Bir ara bölgeye yeni baz istasyonu kurulması için belediyeden izin beklendiği ile ilgili mesajlar geldi. Bu durum Vodafone'un sorunu kabullendiğini ve ilgilendiğini gösterdiği için birkaç ay daha bekledim. Sorun düzelmedi ve düzeleceğini de düşünmüyorum.

Fatih 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fatih 05 Eylül 2013

    firma sorun ile ilgileniyor. sinyal seviyesi için teknik personel ölçüm yaptı. sonuç netleşmediği için çözümle ilgili kısmı ortada bırakıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön