Vodafone Şehir Merkezinde Bile İyi Hizmet Vermiyor!

Kadir L. |

Isparta şehir merkezinde telefonlar çekmiyor çekmiyor. Bu kadar kötü olamaz. Ne ben arayabiliyorum ne de arayanlar bana ulaşabiliyor. Gün içinde telefonu sürekli kapatıp açmam gerekiyor böylece bana ulaşamayanlara ait mesaj bildirimi gelsin diye. Şehir merkezinde bile iyi hizmet alamıyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir L.
  16 Kasım
  09:52

  Problem devam ediyor, şehir merkezinde bile şebeke problemi yaşamaktayım, bravo sana vodafone.

 • 13 Kasım
  13:13

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • 07 Kasım
  21:39

  "
  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”
  "