19 Aralık 2013

Vodafone Sebepsiz TL Kesti!

16.12.2013 tarihinde internette gezinirken birden "iletişime devam etmek için lira yükleyiniz" diye bir mesaj geldi. Sonra kontrol ettiğimde bakiyemin -6 lira olduğunu gördüm. Halbuki daha 2 gün önce yükleme yapmıştım. Hiçbir Vodafone şubesi çözüm bulamadı. Müşteri hizmetlerini aradım onlar da "paket dışı kullanım dediler ama internette gezinirken nasıl paket dışı kullanım yapabilirim bilmiyorum. Lütfen 12.09 tl'yi iade edin.

Talha 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Talha20 Aralık 2013

    Karakter sınırı olduğundan derdimi tam anlatamadım telefondan aranabilirsem çok iyi olur

  • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön