04 Eylül 2013

Vodafone Sebepsiz 10 TL'mi Kesti!

04:09:201313:24:46 tarihinde 20 liralık yükleme yaptım. 04:09:201313:41:51 de 10 liralık kullanım yaptığıma dair bir mesaj geldi. Vodafone Online Self Servisten kullanımlarıma baktığımda ; 450, 09 KB için 3, 68 TL 392, 88 KB için 0 TL ödemiş olduğumu gördüm.

Vodafone Müşteri Hizmetlerini 3 kez aradım lakin soruma cevap alamadım. Biri 10kb üzerinden ücretlendirildiğini, diğeri 1 mb için 50 kuruş olduğunu diğeri ise girdiğim siteye göre değişeceğini söyledi ki en tuhaf olanı buydu. Sonuçta kullanım miktarı üzerinden ücretlendiriliyoruz.

Vodafone'un ilgisizliği ve bilgi tutarsızlığından dolayı kullanmaktan oldukça pişman olduğumu belirtmek isterim. Ayrıntılı bir dönüş yapılmasını istiyorum.

Semanur 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön