06 Şubat 2014

Vodafone Şebekesinde Sorun Var.

15-20 günden beri baz istasyon yansıtıcı - Vodafone bir sorun var aradığımızda çevir sesi gelmiyor. Aradığımızda çevir sesi geliyor karşı taraf açıyor sonra benim sesim karşıya gidiyor, ben onların sesini alamıyorum. Çevremde Vodafone olan herkeste aynı sorun var toplu olarak bir sorun yaşıyoruz. Herkesin sorunu aynı değişik telefon cihazları ve hatlarımız Vodafone ama bölgesel olarak farklı yerlerde telefonumuz hiç sorun yok. Son olarak Marmara Bölgesi baz istasyonu üzerinde geçen günlerde onarımdan sonra yapılan arıza giderme işlemden sonuç alamadık. Baz istasyonun kontrolü veya mobil bir ekip tarafından kontrol edilmesini talep etmekteyiz. Balıkesir Kasaplar Mahallesi Soma Caddesi.

Selahattin 67 Okunma

Cevaplar

 • Selahattin 20 Şubat 2014

  Şu anda size bahsetmiş olduğum çekme me işlemi devam ediyor. ve herhangi bir işlem dahi yapılmadı sorun devam ediyor. sorun giderilmedi. Arkadaşlarımdan 10 tanesi aynı sorunları yaşadığından hatlarını kapattırdı yatay geçiş ile çeken diğer operatöre geçiş yapmıştır. Şu anda 20 abone daha diğer operatörlere geçmek icin bekliyorlar . sorun girilecek değil sorunu cözün yoksa hatları kapatacığız

 • Selahattin 09 Şubat 2014

  4 haftaya girmemizi rağmen halen içraat yok nekadar zamanda olacak belli değil arayan müşteri temsilciside bilmiyor? bu ne sorumsuzluk. Yerinde Vodofon test edin diyorum yapan yok.

 • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön