28 Haziran 2014

Vodafone Şebeke Yok!

Hattımı Vodafone'a geçirdiğim günden beri belirli aralıklarla şebeke yok- ağda kayıtlı değil hataları alıyorum ve hattı aktif olarak kullanamıyorum. Bu sorunun giderilmesini ya da başka operatöre geçmeme olanak sağlayın.

Emre 92 Okunma

Cevaplar

 • Emre03 Temmuz 2014

  sorunun sizde olduğunu çekim gücünün bu bölgede vodafonun az oldugunu keşke ben vodafona geçmeden kabul etseydınızde sizi tercih etmeseydım.

 • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 02.07.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emre28 Haziran 2014

  en kısa sürede cevabınızı beklıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi28 Haziran 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön