12 Nisan 2014

Vodafone Şebeke Sorununu Çözemiyor.

Tuzla/İstanbul' da oturuyorum.Daha önce de Vodafone'u arayarak şikayetimi sesli olarak bildirmiş olmama ve adresimi ikinci defa belirtmeme rağmen maalesef ve maalesef 'evimde telefonla görüşme yapamıyorum'' Hala 15 yıl önceki usullerle, gerek balkona çıkarak, gerekse pencereden konuşmak suretiyle görüşme yapmaya çalışıyoruz ve bu sorun ne yazık ki sadece Vodafone'da yaşanıyor. Sadece bizde yani Vodafone'da sıkıntı var.Çoğu zaman sinyal hiç yok.Olduğu zamanda da kötü bir sesle konuşmaya çalışıyoruz.Acilen çözüm bulunmasını bulunamayacaksa da başka operatöre geçmek istediğimi buradan ilan etmek istiyorum.Yeter artık!

Hasan 167 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 15 Nisan 2014

    Hala çözüm uretilmedi. Bekliyorum. .

  • Vodafone Temsilcisi14 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Nisan 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön