15 Mart 2014

Vodafone Şebeke Sorununu Çözemiyor.

Şanlıurfa merkez Ulubatlı Mahallesi. 373. Sokakta şebeke yok. Balkona çıkmadan konuşamıyoruz. Daha öncede şikayet ettim 3 yıl içinde 3 defa dilekçe doldurdum ama zerre kadar bir yol kat edemedik. Her aradığımda bir çalışma bir iyileştirme dediniz merak ediyorum. Bu nasıl iyileştirme ölmeden görebilecek miyim? Apartman olarak imzada topladık. Daha önce burada bana sözde şikayetimi titizlikle incelediğinizi söylediniz. Reklamlarda yok kalede çekiyor, yok denizde çekiyor bırakın odada 2, katta çekmiyor. Yapamıyoruz deseniz ya başka hat kullanalım.

Fatıh 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön