Vodafone Şebeke Sorununu Çözemiyor.

Fatıh N. |

Şanlıurfa merkez Ulubatlı Mahallesi. 373. Sokakta şebeke yok. Balkona çıkmadan konuşamıyoruz. Daha öncede şikayet ettim 3 yıl içinde 3 defa dilekçe doldurdum ama zerre kadar bir yol kat edemedik. Her aradığımda bir çalışma bir iyileştirme dediniz merak ediyorum. Bu nasıl iyileştirme ölmeden görebilecek miyim? Apartman olarak imzada topladık. Daha önce burada bana sözde şikayetimi titizlikle incelediğinizi söylediniz. Reklamlarda yok kalede çekiyor, yok denizde çekiyor bırakın odada 2, katta çekmiyor. Yapamıyoruz deseniz ya başka hat kullanalım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mart
  18:37

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  27.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 15 Mart
  16:54

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."