07 Haziran 2014

Vodafone Şebeke Sorunu Yaşıyoruz.

Ankara ili Keçiören ilçesi Bademlik Mahallesi Zeytinlik Sokağı çevresinde özellikle 11 no'lu apartmanın bir çoğunda 2 senedir şebeke sorunu yaşamaktayız, konuşmalarımızı bina dışında yapmak zorunda kalıyoruz. Bina içinde sinyal çekmemekle birlikte arada zayıf sinyal almaktayız.

Bu durumu daha önce söylememize rağmen hiçbir önlem alınamadı. 8 yıllık bir Vodafone kullanıcısı olarak bunu tarafınıza iletmek zorunda olduğumu aksi halde benim gibi bir çok bina sakininin hatlarını değiştireceğini söylemek durumundayım. Ankara'nın göbeğinde hattın çekmemesi ilginç ve buna acilen bir çözüm yolu bulunmasını istiyorum.

İsmail 199 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 10 Haziran 2014

    değişen bir şey yok vodofonenin kapsama alanı berbat

  • Vodafone Temsilcisi09 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi07 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön