19 Ocak 2015

Vodafone Şebeke Sorunu Var!

05452641*** no'lu Vodafone kullanıcısıyım. Erzurum Aşkale ilçesi kandilli beldesi orta bahçe mah. No:76 da oturuyorum. Hattım 15 gün önce çıkan fırtınadan dolayı sağlam bağlantı kuramıyorum. Kandillide bulunan baz istasyonun zarar gördüğü düşüncesindeyim. Çünkü hattımla Erzurum iline gidince şebeke problemim olmuyor. Kandilli beldesine dönünce şebeke sıkıntısı başlıyor. Bir hafta önce müşteri hizmetlerine bilgi verdiğim halde sorun bir türlü çözülmedi. Lütfen bir an önce şebeke sıkıntımızı çözmenizi önemle rica ediyorum.

Vahdettin 1.052 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi19 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön