Vodafone Şebeke Sorunu!

Muhammed G. |

İstanbul/Altunizade merkezdeki Hayat Holding -2.katında diğer operatörlerle şebeke problemi yaşanmazken Vodafone ile şebeke sorunu yaşamaktayım. Sorunun çözümü ile ilgili yardımınızı rica ederim. 08:00-18:00 saatleri arasında şebeke çekmeyeceğinden ulaşamayabilirsiniz!

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed G.
  11 Şubat
  18:20

  542\'li telefonu da aradım. şikayet kaydı oluşturmaktan baz istasyonu incelemeye kadar uzun bir süreci bekleyip sonra iptal ettirmektense, şimdi vodafone\'dan çıkmayı tercih ediyorum.

 • 11 Şubat
  18:17

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Şubat
  18:05

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.