Vodafone Şebeke Sorunu!

Ömer Ş. |

2 senedir Vodafone kullanıyorum taahhütlü telefon aldım net ve fatura kotalı ama ne bir SMS ne de başka bir şey geliyor birde aldığım telefonda bozuk hiçbir yerde çekmiyor, çok pişmanım bu mu kurumsallık.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Ş.
  09 Temmuz
  17:38

  Aradım bilgilendirdim son gönderdğiniz faturayı ödemiyorum 105 TL fatura aşımı olur mu nasıl bir ücretlendirmeniz var anlamadım her ay 200 300 ödüyorum ama bu faturayı ödemiyorum gidin mahkemeye verin

 • 11 Şubat
  19:40

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Şubat
  11:11

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.