Vodafone Şebeke Sorunu!

Zeyni Ö. |

Mardin merkez köyünde oturuyorum uydu direğiniz yanı başımızda olmasına rağmen şebekelerimiz iki aydır sıfır konumunda hiç çekmiyor bütün köylü Vodafone kullanmakta ve hepimiz şikayetçiyiz bir an önce sorunun giderilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  12:50

  Değerli Abonemiz,
  Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.
  Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebileceği,herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri