Vodafone Şebeke Problemi.

Kadir S. |

Bu her yerde çektiğini söyledikleri Vodafone var ya nedense bulunduğum Edirne Uzunköprü gemici köyde 6 yıldır bir türlü çekmiyor? Nedense bu şikayeti defalarca söylememe rağmen 6 yıldır çözülmedi. Eğer bu seferde çözülmezse hattımı kapatmayı düşünüyorum. Bir de işin acayip tarafı her seferinde söylediğimde tamam biliyoruz halledeceğiz deyip sorunun çözülmemesi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir S.
  27 Ağustos
  14:59

  vodafone yazdığım bu şikayetim için bana msj göndererek bu numaradan bize ulaşabilirsiniz . demiş arayacam ama telefonum çekmiyor teşekkürler vodafone sorunumu çözmediğiniz çözemediğiniz için.

 • 26 Temmuz
  16:37

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş