17 Nisan 2013

Vodafone Şebeke Kalitesi İyi Değil!

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde ikamet etmekteyim, tam olarak merkezinde ..Şikayetim şu; Burada telefonlar çekmiyor ..Ne komik bir şikayet değil mi ?

Ama ne yazık ki ben evimde telefon görüşmesi yapamıyorum, Sms gönderemiyorum, kısacası şebeke olmayınca ne yapılabilir ki ?Her telefon görüşmesi için dışarı mı çıkmak durumundayım ?
Artı beni arayıp ulaşamayanların sitemi de cabası ..Etrafımda herhangi bir sinyal engelleyici bir şey de yok.Bencil bir şikayet mi oldu bilmiyorum ama yılardır bu operatörü kullanıyorum.Umarım yapılacak bir şey vardır.

Naci 36 Okunma

Cevaplar

  • Naci 26 Nisan 2013

    Şikayetimi DİKKATE ALMAYAN tüm VODAFONE çalışanlarına teşekkürlerimi iletiyorum. Farklı bir GSM Operatörüne geçmem için çok cazip fırsatlar sunuluyor. Malum Tv kanallarındaki reklamlar da Kemal Sunal'ın '100 Numaralı Adam' filmini hatırlatıyor bana, İzleyenler ne demek istediğimi anlamıştır. Saygılarımla.

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön