01 Şubat 2014

Vodafone Sebebi Bilinmeyen TL Kesintisi!

3 adet Vodafone cep telefonu ve 1 adet data hat sahibiyim. Eşimin kullandığı ve benim adıma kayıtlı olan faturasız Vodafone hattına (tarife Komple) 30 TL yükledim. Tarife kapsamında kesilmesi gereken 30 TL'nin değil de 11.45 TL kesildiğini gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradığımda internet kullanımı için 10 TL kesildiğini söyledi. 1 saatte ne kadarlık kullanımım olduğunu sorduğumda aldığım cevap "Bilmiyorum" şeklindeydi. Durumun incelenmesi için kayıt oluşturulmasını istediğimde ise bunu yapamayacağını belirtti. Herhangi bir bilgilendirme içermeyen mesajlara ve internet kullanımına ait ekran görüntüleri ektedir.

Bana kullanımımı açıklayamayan Vodafone firması 1 saat içinde kestiği 10 TL'yi açıklar mı?

Fırat 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön